5 نکته مهم برای خرید بهترین مبل

5 نکته مهم هنگام خرید مبل

آپدیت 23 بهمن 97 – برای دریافت آپدیت بعدی، در کانال ما عضو شوید  https://t.me/Kourosh_Furniture

روی مبلمان مورد نظر خود بنشینید
با هوشیاری روی مبل بنشینید.ممکن است هنگام خرید بیشتر از همه چیز به ظاهر مبل نگاه کنید و به ابعاد و راحتی آن توجه نکنید و حواستان به این موضوع باشد که ابعاد آن متناسب با اندازه بدنتان باشد.آیا نشیمن آن با طول ران پاهایتان تطبیق دارد ؟ آیا به راحتی پاهایتان روی کف زمین می رسد و می توانند استراحت کنند ؟ آیا دسته مبل یا صندلی با دست شما متناسب است؟ ممکن است این نکات کوچک زیاد به چشم نیاید اما می تواند در گذر زمان تجربه بدی را با استفاده از مبلمان در ذهن شما بوجود بیاورد.پس مطمئن شوید که همه چیز عالی باشد.

هنگام  خرید مبلمان به زیر آن نگاه کنید
اگر مبلمانی دست دوم باشد با مشاهده زیر آن می توانید آگاه شوید. به  بازار مبلمان های مختلف با تنوع بازدید کنید و به عنوان خرید مبل به جزئیات و مصالح مبل دقت کنید؛   چنانچه از یک مبل فروشی خرید می کنید به قطعات آن که چطور کنار هم قرار گرفتند، به اتصالات آن که چگونه اجزا را به هم وصل کردند ، به چفت و بست پارچه ، نوع چوب آن ، به تشک و ابر آن و دیگر چیزها که نشان دهنده کیفیت آن است دقت کنید. حواستان باشد که ظاهر یک مبلمان می تواند خیلی زیبا باشد اما داخل آن از مواد و مصالح بی کیفیت تشکیل شده باشد.

در مورد تشخیص کیفیت ملبمان(در این صفحه راهنمای کامل آشنایی با محصولات داخل مبل و سایر قسمت های مبلمان توضیح داده ایم)، پارچه و چوب مبلمان و ابر آن خیلی مهم هستند.کیفیت پارچه مبلمان از روی محل دوخت به خوبی، خود را نشان می دهد.در پارچه مبلی خوب نباید در محل  دوخت، پارگی و ازجاکندگی و جای سوزن دیده شود. و با ناخن زدن نباید پرز پارچه بلند شود. نام برند پارچه مبلی ملاک اصلی کیفیت آن نیست.بررسی خودتان با دقت به موارد ذکر شده می تواند آشکارکننده  کیفیت باشد.

آن را بلند کنید

در بسیاری از موارد وزن یک مبلمان نشان دهنده کیفیت آن است. اگر وزن آن سبک تر از چیزی باشد که قبلا تجربه کردید می تواند نشانه هایی از کوتاهی در کیفیت آن باشد و شاید چارچوب آن استحکام خوبی نداشته باشد. ممکن است شما در یک فروشگاه به دنبال مبلمانی سبک باشید به این دلیل که برای تغییر دکوراسیون منزلتان مشکل چندانی در جابه جایی نداشته باشید اما به کیفیت و دوام آن هم توجه کنید.

خردید مبل کلاسیک در کرج

پارچه و سطح آن را بررسی کنید
رنگ و طرح و الگو چیز هایی هستند که شما هر روزه روی مبلمان خواهید دید بنابراین بهتر است به جنس آن ها و کیفیت کار تمام شده نیز توجه کنید. نگهداری یک اصل مهم در خوب نگه داشتن مبلمان است پس دقت کنید که گزینه شما بتواند در سالیان دراز کیفیت خود را حفظ کند و پارچه و سطح آن از بین نرود. همچنین بهتر است سطح چوبی آن را بررسی کنید تا قابلیت صیقل دادن داشته باشد و طوری نباشد که پس از چند بار پرداخت کیفیت خود را از دست بدهد.

مبلمان مورد نظر خود را اندازه بگیرید
اندازه های مناسب مبلمان آینده خود را پیدا کنید و همراه خود به فروشگاه ببرید تا بتوانید با گزینه های خود بسنجید. مبلمان مورد نظر در فروشگاه را اندازه کنید و ببینید که آیا با فضای منزلتان متناسب است یا خیر و حواستان باشد که در صورت خرید چه مقدار فضای خالی در منزلتان باقی میماند تا بتوانید چیدمان خود را به راحتی و بدون مشکل انجام دهید. به قرار گیری آن ها در فضایتان فکر کنید و در نظر بگیرید که هر کدام از آن ها در کدام بخش از خانه تان می توانند قرار بگیرند.
چنانچه در خرید و انتخاب مبلمان مشکلی دارید و در چیدمان آن دچار تردید هستید می توانید ازمشاوران و طراحان دکوراسیون داخلی ما کمک بگیرید.

نمای مبل

نمای مبل مورد انتخاب شما، هنگام خرید و بعد از خرید به دلیل تفاوت نورپردازی در فروشگاه با منزل شما ، مسلماً تغییری در دید شما بوجود میاورد. چیدمان مبل و نورگیر بودن اتاق می تواند نمای آن را زنده کند. رنگ پرده ها را روشن و با رنگ مبل ها ست کنید که فضای بازتر را بوجود بیارید. برای باز شدن و ترکیب رنگ و ایجاد یک دکوراسیون مدرن با رنگ های لایت، توصیه می کنیم این صفحه را حتما مطالعه کنید